Turistický balíček do Držovic

Jak nejlépe strávit krásný letní víkend? Milovníci pěší turistiky určitě zvolí variantu poznávacího výletu, při které ani nemusíte opustit Českou republiku. V Česku se nám nabízí nespočet krásných a hlavně zajímavých lokací, cesta do nichž se stane obohacujícím zážitkem pro celou rodinu.

Vydat se můžete třeba do vesnice Držovice, která leží kousek od Prostějova. Kouzelná česká vesnička se prostírá uprostřed malebné krajiny. Dopravit se do Držovic můžete autobusem či vlakem, můžete však zvolit alternativní variantu a pořídit si turistický balíček, díky kterému již nebudete mít žádné starosti s plánováním výletu.image

Co všechno turistický balíček zahrnuje?

  • Doprava. Součástí turistického balíčku je zahrnut pohodlný transfer do Držovic z Prahy či Brna, kde si vás vyzvedne profesionální řidič. Čas odjezdu je flexibilní, řidič se tak přizpůsobí vaším požadavkům. Do moderního auta se vejde až 6 lidí, samozřejmostí je také prostorný kufr na všechna zavazadla, která budete během pobytu potřebovat.
  • Ubytování. Ubytovat se můžete v útulném místním hotelu, který hostům nabízí celkem 15 pokojů. K dispozici jsou hostům dvou a třílůžkové pokoje nebo prostorná apartmá až pro 5 osob. Součástí pokojů je sociální zařízení, televize, samostatná koupelna a dokonce i malá kuchyňka. To vše získáte spolu s turistickým balíčkem, stačí jen upřesnit, jaký typ pokoje preferujete.
  • Stravování. V ceně balíčku je již zahrnuta snídaně formou bufetu, můžete si však připlatit za polopenzi či plnou penzi. Stravování probíhá přímo v prostorách hotelové restauraci, která je v Držovicích vyhlášená díky talentovanému zahraničnímu šefkuchaři, jenž stojí v čele podniku. V případě, že máte speciální dietu, není problém se domluvit na zvláštním jídelníčku.
  • Turistický průvodce. Držovice jsou sice malou vesničkou, patří však k neobjeveným klenotům České republiky. Budete překvapeni množstvím zábavných lokací a pamětihodných míst. Bohužel na internetu o Držovicích je jen pár základních informací, proto určitě budete rádi za podrobný turistický průvodce, který obdržíte zdarma k turistickému balíčku.