Příležitosti v cestovním ruchu v Držovicích

Držovice jsou oblíbenou turistickou destinací nejen pro české cestovatele. Cestovní ruch v Držovicích je tak velmi perspektivním odvětvím, které se teprve rozvíjí a získává jasnější směr. Jaké příležitosti se nenabízí investorům v oblasti cestovního ruchu v Držovicích?

Otevřete restauraci nebo stánek s občerstvením9009479196_0fe72179d9_b

Velká oblíbenost mezi turisty je samozřejmě spojena s tím, že se všichni musí někde ubytovat (viz další bod) a najíst. Podnikání v gastronomickém průmyslu je tak první z možností k rozvoji úspěšného podnikání v Držovicích. Na otevření restauraci či stánku s oblečením budete nejdřív potřebovat vyřídit povolení od příslušného orgánu státní správy. Dále se musíte poohlídnout po vhodných prostorách na provozování zvolené činnosti. V případě restauraci se soustřeďte na velké prostory poblíž hotelů či penzionů. Stánek s občerstvením si můžete pořídit mobilní, což je velkou výhodou, jelikož každý den se budete moct postavit na nové místo a oslovit tak jinou cílovou skupinu.

Otevřete penzion

Jak již bylo zmíněno výše, návštěvníci Držovic potřebují někde bydlet. Když po nějaké službě je poptávka, byla by škoda tuto příležitost nevyužít. V Držovicích a jejich okolí je investorům k dispozici spousta volných parcel, které se aktuálně nabízí k prodeji. Ceny jsou nastaveny na velmi přijatelné úrovni v porovnání s cenami pozemků v hlavních městech České republiky. Pokud zrovna přemýšlíte o větší investici, pořiďte si pozemek v okolí Držovic a vybudujte hezký penzion se zahrádkou. Hosté určitě ocení útulné bydlení obklopené krásnou přírodou, o rezervace ubytování zaručeně nebudete mít nouzi. Jako další z příležitostí k podnikání byste v přízemí penzionu mohli otevřít kavárnu či menší restauraci.

Zábavné aktivity

Během rodinných výletů spousta lidí vyhledává jiná rozptýlení, než jen pěší túry v okolí. Dobrým nápadem by bylo vymyslet nějakou zábavnou aktivitu pro děti i dospěle, na jejímž provozu byste v Držovicích mohli slušně vydělat. Například, otevřít centrum na motokáry, minigolfové hřiště či lezeckou stěnu. Velké popularitě se nyní těší i aktivita pod názvem zorbing, či její vodní varianta aqua zorbing.