Jste unavení z ruchu města? Už vás nebaví každý den cestou do práce ztrácet svůj cenný čas v dopravních zácpách nebo při hledání volného parkovacího místa a pak strávit polovinu dne zavření v těsné kanceláři?

Možná potřebujete změnu. Třeba by Vám prospělo od tohoto všeho na chvíli zmizet a strávit několik dní na nějakém mnohem klidnějším místě – třeba na venkově, kde Vás místo otravného budíku na telefonu vzbudí první paprsky ranního slunce a kokrhání kohouta. Na místě, kde Vaší největší starostí nebude to, jestli stihnete odpovědět na všechny e-maily a vyplnit všechny excelové tabulky ale jen to, co uvařit k obědu a kam se odpoledne vydat na pěší nebo cyklistický výlet.france-694075_960_720

Jedním z takovýchto míst, na kterých se nebudete muset vzdát žádného luxusu moderní civilizace a přitom si odpočinout od všech jejích negativních vlivů, jsou Držovice.

Držovice jsou malebná vesnička, která leží v Olomouckém kraji hned vedle města Prostějova. Žije zde zhruba 1400 obyvatel.

Na tomto webu se Vám pokusíme zodpovědět na všechny Vaše otázky o tom, co by Vás o životě a dovolené v Držovicích mohlo zajímat. Jaká místa stojí za to v Držovicích navštívit? Které turistické atrakce se nacházejí v jejich okolí? Kde je nejlepší se v Držovicích ubytovat? Kde si můžete vychutnat ty nejzajímavější kulinářské a kulturní zážitky? Jsou Držovice vhodným místem i pro dovolenou s dětmi?

Na všechny tyto (a mnoho dalších) otázek se Vám na tomto webu pokusíme přinést co nejpodrobnější odpovědi. A kdybyste se rozhodli, že v Držovicích svou dovolenou opravdu strávíte, přejeme Vám příjemný odpočinek a co nejlepší počasí!