Cestovní a turistické veletrhy v ČR

  • WEBA European Tour

Na konci září se v Praze koná cestovní veletrh, jež pořádají zahraniční agentury WEBA International Agents a Fair Tours. Na veletrhu budete mít možnost se potkat s mezinárodními agenty a poradci, pracujícími v oblasti turismu, a také s návštěvníky různých věkových kategorií od studentů po rodiny s dětmi. Budete mít možnost oslovit nejen vaši cílovou skupinu, ale i potenciální obchodní partnery.17366692906_0e98cf0551_b

  • Český cestovní veletrh

V říjnu se koná dvoudenní cestovní veletrh na PVA v pražských Letňanech, na kterém jsou prezentovány poskytovatelé služeb v oblasti cestovních veletrhů. Pokud vlastníte cestovní agenturu či pořádáte turistické zájezdy, potřebujete, aby se o vás vědělo. Právě na tomto cestovním veletrhu se dozvíte o dalších možnostech pro prezentaci vašich služeb. A to nejen v ČR, ale i v zahraničí, třeba na Slovensku, v Polsku a Německu.

  • Veletrh karavanů a obytných domů

V listopadu se v Brně pořádá zajímavý veletrh, který se věnuje výhradně produktům, jako jsou karavany, obytné domy, jejich příslušenství, vybavení obytných přívěsů a obytných automobilů, kempinkových zařízení či kempů. Jedinečná příležitost pro všechny milovníky dobrodružství a cestování na vlastní pěst. Jen si představte, že si příští dovolenou užijete ve vlastním obytném domě, aniž byste byli vázáni na ubytování v hotelech či dopravu autobusy.

  • Svět turistiky

Menší turistický veletrh, který se koná v Držovicích v Olomouckém kraji. Veletrh se zabývá pěší turistikou či cyklistikou, představuje tak zajímavé možnosti pro zapálené turisty. Na veletrhu můžete shlédnout nejnovější modely stanů, spacáků, kempingového zařízení a mimo jiné také turistické oblečení. Na jednom místě se tak vybavíte na pěší výlety za každého počasí, rozhodně se proto vyplatí podniknout cestu do Držovic na konci listopadu, kdy veletrh probíhá.

  • Go – mezinárodní cestovní veletrh

Čtyřdenní akce, probíhající na brněnském výstavišti na konci ledna. Tato výstava prezentuje dopravní, finanční a pojišťovací služby, motorové čluny, odbornou literaturu a jiné vybavení v oblasti cestovního ruchu.